Polityka zwrotu

Każdy zakupiony produkt może zostać zwrócony w ciągu 30 dni od daty złożenia zamówienia w celu uzyskania pełnego zwrotu kosztów lub wymiany.

Przeczytaj poniższe kroki, które wyjaśnią Ci jak zwrócić produkt.

1. Zgłoś chęć zwrotu za pośrednictwem poczty e-mail lub skorzystaj z formularza kontaktowego serwisu przed zwróceniem produktu. Zawrzyj w nim swoje nazwisko, numer zamówienia, powód zwrotu, oraz informację, czy chcesz zwrotu pieniędzy czy wymiany na inny produkt. W ciągu 1 do 2 dni roboczych po przesłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą przez e-mail, podając numer RMA i instrukcję zwrotu produktu.

2. Zwrócone przedmioty muszą być kompletne, nie może brakować potrzebnych elementów. Przy zwracaniu produktu napisz swój numer RMA na opakowaniu.

3. Nie ponosimy kosztów zwrotnej wysyłki nieuszkodzonych produktów. Obowiązkiem klienta jest również zapewnienie prawidłowego spakowania zwracanych towarów.

4.  Zwroty pieniędzy zostaną wydane w sposób analogiczny do pierwotnej metody płatności. Zwrot zostanie wydany tego samego dnia, w którym otrzymamy zwracany produkt. Jeśli produkt nie jest wymagany do zwrotu, zwrot zostanie wydany w dniu określonym przez nas w e- mailu.

Jeśli po upływie 30 dni od daty złożenia zamówienia chcesz zgłosić wymianę towaru na ten sam produkt z powodu jego defektu, wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają 6-miesięczną gwarancję zastępczą (6 miesięcy od daty zamówienia). W takiej sytuacji prosimy o przesłanie e-maila z numerem zamówienia i opisem usterki. Wyślemy Ci ten sam lub podobny produkt, wcześniej zatwierdzony przez Ciebie.ValuCase
Dragon Cove 3, Block 12, G/F
Tuen Mun, NT
Hong Kong       service@valucase.com


      1-855-865-2578


        9:00 - 18:00 HKT ,   Monday to Friday