NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Účtujete prodejní daň nebo DPH?
Nebudeme účtovat DPH u žádné zakázky. Pro země EU neúčtujeme DPH a žádná dovozní cla.


Zasíláte na PO boxy nebo APO/FPO boxy?

Odesíláme na PO boxy a krabice APO/FPO. Objednávky na PO boxy budou odeslány prostřednictvím pošty.

Byla moje objednávka odeslána?
Klikněte na odkaz stavu objednávky v horní části našich stránek,chcete-li zkontrolovat stav své objednávky. Je-li stav objednávky označen jako "Zpracované" nebo "Dokončené", pak vaše zboží již bylo expedováno.

Jak dlouho trvá dodávka objednávky?

Většina objednávek standardní dodávkyje dodána od 5 do 12 dní po vystavení objednávky. Expresní doručení bude trvá 2 až 4 pracovní dny. Prioritní doručení je standardně 4 až 8 dní.

Proč bych měl nakupovat od vás?

Nabízíme nejnižší ceny on-line pro mnoho výrobků. Máme velmi přátelský a nekonfliktní zákaznický servis. Vyzkoušejte nás a slibujeme, že budete chtít nakupovat s námi znovu! Máme maloobchodní zkušenosti online už od roku 2005 a víme, co zákazníci chtějí a zákaznický servis umíme velmi dobře!

Jak mohu svou objednávku sledovat?

Chcete-li zkontrolovat stav své objednávky, klikněte na odkaz stavu objednávky v horní části našich stránek. Po zadání vašeho e-mailu a čísla objednávky se zobrazí informace o objednávce. Klikněte na kartu dodávky, kde je sledovací číslo a klikněte na tlačítko sledovat nebo kopírovat, vložte číslo pro sledování a sledujte na internetových stránkách určeného dopravce.

Zasíláte mezinárodně?
Ano, zasíláme mezinárodně, kamkoliv na světě. Mezinárodní objednávky jsou dodávány prostřednictvím mezinárodní registrovanépošty. Objednávky trvá 5 až 14 dní na většinu míst, bez jakékoliv doby celního odbavení.

Jak mohu vrátit mézboží?
Pro další informace se podívejte na stránky reklamačního řádu. Odkaz je ve spodní části našich webových stránkách v části zásady.