Polityka zwrotu

Polityka zwrotu pieniędzy oraz produktu


Wszystkie produkty zakupione u nas mogą zostać zwrócone dla otrzymania pełnego zwrotu pieniędzy lub wymiany w ciągu 30 dni od daty dokonania zamówienia. Proszę przeczytać poniższe punkty wyjaśniające jak tego dokonać.1. Zanim wyślesz do nas produkt, skontaktuj się z nami przez email lub korzystając z naszej formy kontaktowej na stronie internetowej, dla otrzymania numeru zwrotu. Proszę podać swoje imię, numer zamówienia, przyczynę zwrotu i podać czy chcą państwo otrzymać zwrot pieniędzy lub zamienić produkt. W ciągu 1 do 2 dni roboczych po wysłaniu prośby o nadanie numeru zwrotu, skontaktujemy się z państwem drogą emailową wysyłając numer RMA oraz instrukcje dotyczące zwrotu produktu.

2. Zwrócone produkty muszą być w idealnej kondycji i posiadać wszystkie części. Zwracając do nas produkt, prosimy o napisanie numeru RMA na paczce.

3. W przypadku zwrotu nieuszkodzonych produktów, nie pokrywamy kosztów przesyłki zwrotu. Klient jest również odpowiedzialny za odpowiednie i bezpieczne zapakowanie zwracanych produktów.

4. Pieniądze za zwrot zostaną wysłane w oryginalny sposób płatności. Pieniądze zostaną wysłane w dzień otrzymania zwróconego produktu. Jeśli produkt nie musi być zwrócony do klienta, pieniądze zostaną wysłane dnia podanego w wysłanym przez nas email.  


Jeśli chcesz wymienić na taki sam produkt, ponieważ otrzymany produkt okazał się wadliwy i minęło ponad 30 dni od daty dokonania zamówienia, wszystkie sprzedawane przez nas produkty posiadają 6 miesięcy gwarancji zamiany produktu od daty dokonania zamówienia. Proszę powiadomić nas drogą emailową o wadach produktu, podając numer zamówienia. Według państwa wyboru, możemy wysłać taki sam lub podobny produkt o tej samej wartości. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty 1 do 36 z 70

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2

Produkty 1 do 36 z 70

na stronę

Strona:
  1. 1
  2. 2