HakkımızdaValuCase
Dragon Cove 3, Block 12, G/F
Tuen Mun, NT
Hong Kong       service@valucase.com


      1-855-865-2578


        9:00 - 18:00 HKT ,   Monday to Friday


Biz Hong Kong merkezli ve tüm siparişler orada bizim depo gemi.

Sattığımız ürünler, perakende ambalajlarında yepyeni ürünlerdir (bir ürün perakende ambalajında değilse bu ürün bilgilerine not edilir, daha fazla ayrıntı için lütfen ürün bilgilerine göz atın).  Fiyatlarımız neden bu kadar düşük?  Cevabı basit.  İşimizde bir toptancı modelini benimsedik.  Çok büyük hacimde satış yapıyoruz ve faaliyetlerimizi size her yerde en iyi fiyat ve hizmet kombinasyonunu sunacak şekilde düzenledik.

Ekibimiz, yaptığı işi seven, olağanüstü bir gruptur. Sürecin her adımında sizinle ilgilenir ve size bir şeyler satmaktan ziyade doğru yolu göstermekten mutluluk duyarlar. Bir yanlış yaparsak hızlıca düzeltip bir daha olmamasına dikkat ediyoruz. Sizlere birinci sınıf müşteri hizmetleri sunmaya ve %100 tam müşteri memnuniyeti sağlamaya önem veriyoruz. Bu yüzden de müşterilerimiz tekrar gelip bizden alışveriş yaparlar.

Hedefimiz çok basit. En uygun fiyatlara, en iyi değere sahip en iyi eşsiz ürünlerin çoğu için, mümkün olan en iyi müşteri hizmetleriyle birincil kaynağınız olmak istiyoruz.