O nasValuCase
Dragon Cove 3, Block 12, G/F
Tuen Mun, NT
Hong Kong       service@valucase.com


      1-855-865-2578


        9:00 - 18:00 HKT ,   Monday to Friday


Mamy siedzibę w Hongkongu, a wszystkie zamówienia są wysyłane z naszego magazynu.

Produkty, które sprzedajemy są zupełnie nowe w detalicznych opakowaniach (jeśli którykolwiek produkt nie jest pakowany detalicznie, informacja ta jest odnotowana na liście produktów). Dlaczego nasze ceny są takie niskie? To proste. Wzorowaliśmy naszą firmę na idei hurtowni. Sprzedajemy nasze produkty w ogromnych ilościach oraz usprawniamy działania naszej firmy, zapewniając najlepsze połączenie ceny towaru i obsługi klienta.

Nasz zespół to nadzwyczajna grupa ludzi, którzy kochają to, co robią. Będziemy dbać o Ciebie na każdym kroku, ciesząc się ogromnie, mając możliwość dać Ci dobrą radę, wskazówkę, a nie tylko sprzedać coś i zapomnieć o tym. Jeśli zrobimy coś niewłaściwego, naprawimy to szybko i upewnimy się, że to się więcej nie powtórzy. Zależy nam na zapewnieniu klientom najwyżej jakości obsługi i 100% zadowolenia. To dlatego nasi klienci zawsze do nas wracają.

Nasz cel jest prosty. Chcemy być Twoim głównym źródłem najlepszych, unikalnych produktów, w najlepszych cenach i najlepszej jakości, z najlepszą obsługą klienta.